Summer Sale: do 30% zniżki Summer Sale: do 30% zniżki  KUP TERAZ  Szczegóły

DARMOWA wysyłka przy zakupach powyżej 550zł z dostępem VIP. Zarejestruj się za darmo!

Uzyskaj 20% zniżki* zapisując się do naszego newslettera. Zapisz się teraz! | *Szczegóły
PERFORMANCE COMFORT

Naszą misją w Skechers Performance jest tworzenie wysokowydajnych produktów zaprojektowanych, aby sprostać wymaganiom sportowców. Współpracujemy z wyselekcjonowanym zespołem elitarnych sportowców, aby zaprojektować nasze wielokrotnie nagradzane obuwie. Ich dogłębna wiedza i dążenie do doskonałości napędzają każdy etap projektowania. Naszym celem jest stworzenie najlepszego, najbardziej innowacyjnego obuwia na świecie do gry w golfa, Pickleball i biegania.

Skechers GO GOLF jest liderem, jeśli chodzi o komfort na polu golfowym. Projektujemy nasze obuwie tak, aby gracze od razu docenili, że nasze charakterystyczne podejście przekracza ich oczekiwania podczas pierwszego setu,

Nasza najnowsza kategoria na rynku zapewnia komfort i wydajność zarówno na korcie, jak i poza nim. Obuwie Skechers Pickleball zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o unikalnych ruchach w trakcie gry w Pickleball, więc niezależnie od tego, czy grasz zawodowo, czy towarzysko, kolekcja jest dla Ciebie.

Innowacja jest siłą napędową naszej kategorii GO RUN. Od wielokrotnie nagradzanej technologii Hyper Burst po zgłoszoną do opatentowania płytkę Carbon Infused, kolekcja oferuje szereg innowacyjnych butów dla biegaczy na każdym poziomie zaawansowania.